Strona główna
Biżuteria
Tutaj jesteś

Biżuteria dla mężczyzn – jaką wybrać?

8 sierpnia 2022 biżuteria dla mężczyzny


Nie tylko kobiety cenią sobie noszenie biżuterii. Okazuje się, że coraz więcej mężczyzn decyduje się na nią. W Polsce istnieje wiele salonów jubilerskich, w których można zakupić biżuterię dla mężczyzny. Jest też do zakupienia w wielu innych sklepach. Obecnie można ją zakupić nawet w sklepach odzieżowych. Warto dowiedzieć się, jaka powinna być biżuteria dla mężczyzny.

Zobacz także: https://lasoiejewellery.pl/sprawdzone-sposoby-na-czyszczenie-srebrnej-bizuterii/

Biżuteria dla panów

Od wielu lat można spotkać się z powiedzenie, iż jedyna biżuteria, na którą faceci mogą sobie pozwolić, to spinki do mankietów oraz zegarek. Okazuje się, że biżuteria męska może wyglądać bardzo dobrze, a dodatkowo być atrybutem prawdziwego dżentelmena. Warto też dowiedzieć się o najmodniejszych rodzajach biżuterii męskiej. Ostatnio na topie są naszyjniki, sygnety, a ponadto skórzane bransolety. Wielu mężczyzn preferuje klasyczną biżuterię. Trzeba tutaj wymienić przede wszystkim spinki do mankietów lub krawatów – jest to także rodzaj biżuterii dla panów. Popularne są też sygnety, które pozwolą stworzyć piękną stylizację. Warto zaznaczyć, że kojarzą się one z kiczem, lecz w ciągu ostatnich tygodni w modzie męskiej, między innymi we Włoszech, panowanie ubrani w stylowe, eleganckie garnitury, z dumą prezentowali sygnety na swoich palcach. Dlatego także je można śmiało nosić, bowiem nie są już kojarzone z kiczem. Jak się okazuje, biżuteria dla panów może być też idealną pamiątką. Warto wygrawerować sobie na nieśmiertelniku bądź stalowej, męskiej bransolecie datę ślubu. Można też pokusić się wygrawerowanie urodzin pociechy bądź innego istotnego wydarzenia. Mowa tutaj na przykład o awansie w pracy. W czasie noszenia w ten sposób spersonalizowanej pamiątki wspomnienia mogą wracać jak bumerang, a dzień od razu staje się o wiele fajniejszy.

Zobacz także: https://lasoiejewellery.pl/najmodniejsze-mom-jeans-stylizacje/

Dobra jakość

W przypadku, kiedy facet jest fanem stylu militarnego, warto założyć nieśmiertelniki do kurtki bądź spodni typu mordo. Jednakże każdy powinien pamiętać, że co za dużo, to niezdrowo. Dlatego, jeśli człowiek postawi na kurtkę we wzór moro, powinien unikać zestawienia z wojskowymi spodniami, na przykład bojówkami. O wiele lepiej w takim przypadku będzie założyć ulubione jeansy. Trzeba też wiedzieć o tym, że nieśmiertelniki mogą wyglądać bardzo dobrze też w zestawieniu z klasyczną koszulą. Najlepiej będzie ją nosić mniej formalnie, czyli nieco rozpiętą, co z pewnością zostanie zauważone i docenione przez innych ludzi. Wygląd najlepiej będzie uzupełnić elegancką kamizelką, mokasynami, a także chinosami. W ostatnich latach bardzo stylowe są też męskie wisiorki z przywieszkami, na przykład krzyżem, motywem z gry, książki czy filmu. Tego typu biżuteria przypomina o ulubionych pasjach. Tego typu naszyjnik będzie o wiele bardziej minimalistyczny niż standardowy nieśmiertelnik. W Polsce istnieje wiele renomowanych sklepów, w których można zakupić biżuterię dla mężczyzny dobrej jakości. Zawsze trzeba stawiać na sprawdzonych producentów, ponieważ liczy się jakość wykonania przedmiotu, w tym także biżuterii dla mężczyzn. Powinna być ona starannie wykonana.

Zobacz także: https://lasoiejewellery.pl/co-to-jest-styl-streetwear/

Redakcja lasoiejewellery.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

jak wyczyścić srebrną biżuterię
biżuteria dla mężczyzny

Jesteś zainteresowany reklamą?

biżuteria dla mężczyzny